Galeria

I Ogólnopolski Konkurs Historyczny Historia II wojny światowej: kampania wrześniowa

Praca plastyczna I miejsce: Kamil Wnęk, Tragiczny wrzesień, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Barbary w Bochni

Praca plastyczna I miejsce: Kamil Wnęk, Tragiczny wrzesień, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Barbary w Bochni

Praca plastyczna II miejsce: Błażej Ziemniak, Wspomnienie - wrzesień 1939, Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia  w Strzelcach

Praca plastyczna II miejsce: Błażej Ziemniak, Wspomnienie - wrzesień 1939, Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Strzelcach

Praca plastyczna III miejsce: Sandra Zawisza, Kapitan Władysław Raginis, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zespole Szkół w Kaskach

Praca plastyczna III miejsce: Sandra Zawisza, Kapitan Władysław Raginis, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zespole Szkół w Kaskach

Praca fotograficzna I miejsce: Dominika Zelek, Lufa działka ppanc 37 mm z punktu oporu "Wietrznica" z 1939 w Dolinie Dunajca, Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Laskowej

Praca fotograficzna I miejsce: Dominika Zelek, Lufa działka ppanc 37 mm z punktu oporu "Wietrznica" z 1939 w Dolinie Dunajca, Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Laskowej

Praca fotograficzna II miejsce: Natalia Grabowska, Bohaterowie w obiektywie Natalii, Gimnazjum w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie

Praca fotograficzna II miejsce: Natalia Grabowska, Bohaterowie w obiektywie Natalii, Gimnazjum w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie

Praca fotograficzna III miejsce:  Ernest Zimmermann, Granica pamięci - pozostałości po dawnej granicy polsko-niemieckiej przy Zdunach, Gimnazjum w Zespole Szkół w Zdunach

Praca fotograficzna III miejsce: Ernest Zimmermann, Granica pamięci - pozostałości po dawnej granicy polsko-niemieckiej przy Zdunach, Gimnazjum w Zespole Szkół w Zdunach

Praca fotograficzna I miejsce: Klaudia Sikora, Grób żołnierza z 1939 roku w Bydlinie, IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego  w Olkuszu

Praca fotograficzna I miejsce: Klaudia Sikora, Grób żołnierza z 1939 roku w Bydlinie, IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu

Praca fotograficzna II miejsce: Natalia Prucnal, I pozostał po Tobie hełm wbity w pomnik kamienny..., I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu

Praca fotograficzna II miejsce: Natalia Prucnal, I pozostał po Tobie hełm wbity w pomnik kamienny..., I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu

Praca fotograficzna III miejsce: Krzysztof Jarończyk, Grób załogi kapitana Raginisa - bohaterów, którzy poświęcili życie za ojczyznę, II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu

Praca fotograficzna III miejsce: Krzysztof Jarończyk, Grób załogi kapitana Raginisa - bohaterów, którzy poświęcili życie za ojczyznę, II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu